Stuga / Lägenhet | Renoverad parhuslägenhet i två plan. Entréplan: två sovrum, ett med dubbelsäng samt ett med två våningsängar, wc med dusch och bastu. Övre plan: kök och allrum med utgång till balkong, ett sovrum med våningsäng, wc. Fin utsikt och bra läge, nära till nya ski streeten. Hundtillåten (ej katt)
Renoverad parhuslägenhet i två plan. Entréplan: två sovrum, ett med dubbelsäng samt ett med två våningsängar, wc med dusch och bastu. Övre plan: kök och allrum med utgång till balkong, ett sovrum med våningsäng, wc. Fin utsikt och bra läge, nära till nya ski streeten. Hundtillåten (ej katt).
OBS! Alla våra stugor och lägenheter har 25-årsgräns för alla i sällskapet, undantag för familjer. Legitimering sker vid incheck.
3 TV Diskmaskin